Featured
1.42% off
Featured
1.42% off
Featured
1.42% off
Featured
1.42% off
Description

| Alfa Gaming PC 4249 | |
| Processor | Intel Core i7-14700KF 14th Gen Raptor Lake Desktop Processor (14035) |
| FAN | Intel CPU FAN |
| Motherboard | Gigabyte H610M H V2 DDR5 mATX Motherboard (15105) |
| RAM | XPG 16GB 6000MHz DDR5 Lancer Blade RGB Desktop Memory RAM, Black (14641) |
| SSD | Kingston 1TB NV2 M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3500MB/s (12688) |
| VGA Card | MSI 8GB GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black OC Edition VGA Graphics Card (14307) |
| PSU | Darkflash WA800 Non Modular 800W PSU Power Supply (15138) |
| Case | Montech AIR 1000 Premium Black ATX Mid Tower Case, 4-Fans (14988) |
| Windows | 10 or 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi AC600 Dual Band |
| Gaming Bundle | Havit KB501CM GameNote 4NI1 Gaming Combo, Keyboard, Headset, Mouse, Mousepad (15113) |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




