Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Featured
0.32% off
Description

| Alfa Gaming PC 4259 | |
| Processor | Intel Core i9-14900K 14th Gen Raptor Lake Desktop Processor (14039) |
| CPU Cooler | ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB All-in-One liquid CPU Cooler – 3.5″ Display (13763) |
| Motherboard | ASUS ROG Maximus Z790 Dark Hero (WiFi 7) DDR5 ATX Gaming Motherboard (14137) |
| RAM | Kingston 64GB 6000MHz DDR5 Fury Beast RGB Desktop RAM Kit, (32GB x2) (13318) |
| SSD | SAMSUNG 2TB 990 PRO NVMe M.2 SSD – 7450MB/s (13041) |
| VGA Card | ASUS 24GB ROG Strix RTX 4090 OC Edition GeForce VGA Graphic Card (12456) |
| PSU | ASUS ROG Thor 1000W Platinum II PSU 1000P2 Gaming Power Supply, OLED Display (11760) |
| Case | LIAN LI O11 Dynamic EVO XL Full Tower Case – Black (15190) |
| Fan | LIAN LI Uni SL-INFINITY PC Case RGB 120mm Fan 3-Pack, Black (Total 6 Fans) (12390) |
| Windows | 10 or 11 Professional 64bit |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




