Featured
16.36% off
Featured
16.36% off
Featured
16.36% off
Featured
16.36% off
Featured
16.36% off
Description

| Alfa Gaming PC 4682 | |
| Processor | Intel Core i5-14400F 14th Gen Raptor Lake Desktop Processor (14541) |
| CPU Cooler | Intel CPU FAN |
| Motherboard | MSI PRO H610M-S DDR4 mATX Motherboard (15232) |
| RAM | Kingston 16GB 3200MHz (8GB x2) Fury Renegade DDR4 RGB PC Memory RAM Kit (15228) |
| SSD | Kingston 1TB NV2 M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3500MB/s (12688) |
| VGA Card | ZOTAC 8GB GAMING GeForce RTX 4060 Twin Edge VGA Graphic Card (14372) |
| PSU | Huntkey 600W Power Supply 80Plus Certified PSU (12807) |
| Case | Montech Sky Two Black ATX Mid Tower Case, 4-Fans (14990) |
| Windows | 10 or 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi AC600 Dual Band |
| Gaming Bundle | Havit KB501CM GameNote 4NI1 Gaming Combo, Keyboard, Headset, Mouse, Mousepad (15113) |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




