Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Featured
14.92% off
Description

| Alfa Gaming PC 4683 | |
| Processor | Intel Core i5-14400F 14th Gen Raptor Lake Desktop Processor (14541) |
| CPU Cooler | Intel CPU FAN |
| Motherboard | ASUS PRIME H610M-K mATX Motherboard (14541) |
| RAM | XPG 16GB 6000MHz DDR5 Lancer Blade RGB Desktop Memory RAM, White (15063) |
| SSD | Kingston 1TB NV2 M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3500MB/s (12688) |
| VGA Card | MSI 8GB GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC Edition VGA Graphic Card (14761) |
| PSU | Huntkey 600W Power Supply 80Plus Certified PSU (12807) |
| Case | Montech Sky Two White ATX Mid Tower Case, 4-Fans (14991) |
| Windows | 10 or 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi AC600 Dual Band |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




