Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Featured
8.69% off
Description

| Alfa Gaming PC 4830 | |
| Processor | Intel Core i5-14400F 14th Gen Raptor Lake Desktop Processor (14541) |
| CPU Cooler | Intel CPU FAN |
| Motherboard | MSI PRO H610M-E DDR4 mATX Motherboard (12515) |
| RAM | Kingston 16GB 3200MHz (8GB x2) Fury Renegade DDR4 RGB PC Memory RAM Kit (15228) |
| SSD | Seagate 1TB BarraCuda M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3600MB/s (13948) |
| VGA Card | MSI 8GB GeForce RTX 4060 Ventus 2X Black OC Edition VGA Graphics Card (14307) |
| PSU | Huntkey 600W Power Supply 80Plus Certified PSU (12807) |
| Case | GameOn Emperor Midnight I Series Mid Tower Gaming Case – Black (7-Fans) (14807) |
| Windows | 10 or 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi Dongle |
| Gaming Bundle | Havit KB501CM GameNote 4NI1 Gaming Combo, Keyboard, Headset, Mouse, Mousepad (15113) |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




