Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Featured
6.89% off
Description

| Alfa Gaming PC 4831 | |
| Processor | Intel Core i5-13400F 13th Gen Raptor Lake Desktop Processor (13096) |
| CPU Cooler | Intel CPU FAN |
| Motherboard | ASUS PRIME H610M-K mATX Motherboard (DDR5) (15235) |
| RAM | XPG 16GB 6000MHz DDR5 Lancer Blade RGB Desktop Memory RAM, White (15063) |
| SSD | Seagate 1TB BarraCuda M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3600MB/s (13948) |
| VGA Card | MSI 8GB GeForce RTX 4060 VENTUS 2X WHITE OC Edition VGA Graphic Card (14761) |
| PSU | Huntkey 600W Power Supply 80Plus Certified PSU (12807) |
| Case | GameOn Emperor Arctic I Series Mid Tower Gaming Case – White (7-Fans) (14808) |
| Windows | 10 or 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi Dongle |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




