Featured
9.41% off
Featured
9.41% off
Featured
9.41% off
Featured
9.41% off
Featured
9.41% off
Featured
9.41% off
Featured
9.41% off
Description

| Alfa Gaming PC 4928 | |
| Processor | AMD Ryzen 5 5600G Desktop Processor AM4 Socket (11511) |
| CPU Cooler | AMD CPU FAN |
| Motherboard | ASUS TUF GAMING X570-PRO WIFI II AMD Motherboard (12144) |
| RAM | Kingston 16GB DDR4 3200MHz Fury Beast Desktop RAM, (8GB x2) Black (12162) |
| SSD | Kingston 500GB NV2 M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3500MB/s (12969) |
| VGA Card | ASUS 8GB ROG Strix Radeon RX 6600 XT OC Edition VGA Graphic Card (11847) |
| PSU | Huntkey 700W Power Supply 80Plus Certified PSU (12808) |
| Case | XPG Defender Mid Tower PC Gaming Case 3-Fan, White (15323) |
| Windows | 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi Dongle |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




