Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Featured
7.60% off
Description

| Alfa Gaming PC 4929 | |
| Processor | Intel Core i5-13400F 13th Gen Raptor Lake Desktop Processor (13096) |
| CPU Cooler | Intel CPU FAN |
| Motherboard | Gigabyte H610M H V2 DDR5 mATX Motherboard (15105) |
| RAM | XPG 16GB 6000MHz DDR5 Lancer Blade RGB Desktop Memory RAM, Black (14641) |
| SSD | Kingston 500GB NV2 M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3500MB/s (12969) |
| VGA Card | ASUS 8GB ROG Strix Radeon RX 6600 XT OC Edition VGA Graphic Card (11847) |
| PSU | Huntkey 700W Power Supply 80Plus Certified PSU (12808) |
| Case | Twisted Minds 03 Apex Mid Tower Gaming PC Case – Black (3-Fans) (15343) |
| Windows | 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi Dongle |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




