Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Featured
8.50% off
Description

| Alfa Gaming PC 4936 | |
| Processor | Intel Core i5-12400F 12th Gen LGA1700 Desktop Processor (OEM) |
| CPU Cooler | Intel CPU FAN |
| Motherboard | MSI PRO H610M-S DDR4 mATX Motherboard (15235) |
| RAM | XPG 16GB 3600MHz DDR4 RAM Memory Kit (8GB x2) SPECTRIX D45G RGB (13287) |
| SSD | Seagate 1TB BarraCuda M.2 NVMe SSD PCIe 4.0, 3600MB/s (13948) |
| VGA Card | ASUS 6GB TUF Gaming GTX1660Ti EVO GeForce VGA Graphic Card (13223) |
| PSU | Huntkey 500W Power Supply 80Plus Certified PSU (12806) |
| Case | Twisted Minds 03 Apex Mid Tower Gaming PC Case – Black (3-Fans) (15343) |
| Windows | 11 Professional 64bit |
| Wireless | USB WiFi Dongle |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




