Featured
8.72% off
Featured
8.72% off
Featured
8.72% off
Featured
8.72% off
Description

| Alfa Gaming PC 19582 | |
| Processor | Intel Core i7-12700K Processor |
| FAN | MSI TR240 Cooler System |
| Motherboard | Asus ROG MAXIMUS Z690 HERO |
| RAM | 32GB RAM DDR5 6000MHz (16×2) Kit RGB |
| SSD | SAMSUNG 980 Pro 1TB M.2 NVMe SSD |
| HDD | 2TB SATA 3.5″ Hard Drive |
| VGA Card | 8GB RTX3070 NVIDIA GeForce |
| PSU | 850W Thermaltake Brown |
| Case | darkFlash DF140 4-Fans RGB, Black |
Positive Seller Ratings
100%
Ship on Time
100%
Seller Reviews
0
More Products From Them




